Temelde kozmetik uygulamalar olarak ifade edilen vajinal estetik, özel bir alandır. Yani Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanlığı tarafından ele alınmaktadır. Jinekolog hekimler tarafından estetik uygulamalarına yer verilmektedir. Bu özel alanın günden güne konuları artış göstermekte. Beraberinde operasyonların da artış göstermesi dikkatlerden kaçmıyor.

 

Vajinal Estetik Uygulamaları Nelerdir?

 

Vajinal estetik uygulamalarının sayısı her geçen gün artıyor. Örneğin daha çok labioplasti alanı ön plana çıkmıştır. Yani bu uygulama ile iş ile dış dudak estetiklerine yer verilir. Özellikle de sarkma ya da gevşeme durumlarında bu uygulama devreye girer. Beraberinde gelenler ise;

 

  • Hamilelikten sonra meydana gelen gevşemeler için vajina daraltmaya başvurulmakta.
  • Genital bölge beyazlığı yine estetik uygulamalar arasında.
  • G noktası büyütme uygulamaları da bulunuyor.
  • Vajinanın lazer ile sıkıştırılması ve yenilenmesi de mümkün.

 

Lazerin dışında radyofrekans ile vajina bölgesinin yenilenmesi de sağlanır. Büyük dudakların operasyon ile küçültülmesi yine bunlar arasında yerini almıştır. Beraberinde kalıcı ve geçici olan kızlık zarı onarımı geliyor.

Lazerli Cinsel Estetik Uygulamaları

 

Daha çok lazerle gerçekleşen uygulamaların talep gördüğü açık durumda. Örnek verecek olursak vajina daraltma bunlar arasında başı çekmektedir. Vajinal yenileme ile gençleştirme için lazer uygulamalarına başvurulur. Aynı şekilde genital bölgenin rengini açmak ve daha beyaz olmasını sağlamak için de lazerli uygulamalar devreye girer.

 

Vajinal estetik olarak genital bölge sıkıştırmaları da mevcut durumda. Sıkıştırma için lazer cihazları temin edilir. Son olarak vajina içi cilt katlantılarına da yer verilmektedir. Bunun için yine taze uygulamalarına başvurulur. Böylece hem ağrısız hem de etkili olan vajina estetiği gerçekleşir.

 

 

Çalışma Günlerimiz:


Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe,
Cuma, Cumartesi, Pazar (Yarım Gün)

Açılış Saati: 08:30
Kapanış Saati: 18:00

Bize Ulaşın

Adres: Zuhuratbaba Mahallesi İncirli Caddesi No:85 Kat:1 Daire:2 Bakırköy/İSTANBUL

Dr. Abdurrahman Dağcı İletişim: 0541 863 78 57

E-Posta: bilgi@kurtajonline.com

Web: https://www.kurtajonline.com

Hemen Ara
WhatsApp chat